➤ Wykonujesz tylko pełne reportaże ślubne (od przygotowań do oczepin)? 
Nie. Jeżeli Wasz dzień ślubu jest skrócony, to dopasowuje swoją ofertę i wycenę do Waszych potrzeb.
➤ Jak możemy zarezerwować termin?
Warunkiem rezerwacji terminu jest podpisanie ze mną umowy oraz wpłata zaliczki. 
➤ Od której zaczynasz pracę w dniu ślubu?
Dokumentacje wydarzenia zazwyczaj zaczynam minimum 3h przed planowaną ceremonią. 
➤ Do której pracujesz w dniu ślubu? 
Jestem do Waszej dyspozycji do 1:00 dnia następnego.
➤ Ile trzeba czekać na zdjęcia z wesela?
Pełny materiał fotograficzny dostarczam maksymalnie do 90 dni roboczych po weselu, ale zazwyczaj zdjęcia są gotowe do ok. 60 dni roboczych. Natomiast w pierwszym tygodniu po uroczystości możecie spodziewać się tzw. 'sneak peeka', czyli zajawki obejmującej ok. 50 zdjęć.
➤ Jeśli mamy u Ciebie w pakiecie sesję narzeczeńską, to w jakim terminie przed weselem powinniśmy ją zrealizować?
Tak naprawdę to zależy od Waszej dostępności oraz pogody. Może to być kilka miesięcy przed weselem, ale również tydzień przed Waszym najważniejszym dniem. 

➤ Ile musimy poświęcić czasu na wykonanie mini sesji w trakcie wesela?
Na taką sesję przewiduje maksymalnie 15-20 minut. Jest to mini plener w okolicach sali weselnej, zazwyczaj przed samym zachodem słońca. 
➤ Jeżeli chcielibyśmy wykonać plener poślubny za granicą, to z jakimi dodatkowymi kosztami musimy się liczyć? 
Cena sesji, która jest w pakiecie rozszerzonym nie ulega zmianie, natomiast koszty przelotów, zakwaterowania i wyżywienia podczas trwania pobytu za granicą są po Waszej stronie. Wystarczy, że będę z Wami 1-2 doby, aby wykonać nawet dwie albo trzy sesje o wschodzie i zachodzie słońca. Bardzo zachęcam, ponieważ zdjęcia podczas takiej sesji są niepowtarzalne i stanowią pamiątkę na lata :)
➤ Czy wykonujesz również reportaż z poprawin?
Tak, oczywiście. Ilość godzin obecności dopasowuje do Waszych potrzeb. Informujecie mnie na bieżąco ile czasu chcecie, żebym dokumentował poprawiny i tyle też jestem obecny.
➤ Jeżeli organizujemy dość duże wesele, na ponad 150 osób to czy polecasz zatrudnienie drugiego fotografa do pomocy?
Tak, uważam, że wesela powyżej 150 osób już wymagają wzięcia drugiego fotografa, ponieważ w pojedynkę ciężko jest uwzględnić wszystkich na zdjęciach. Mam bazę znajomych fotografów, którzy są chętni mi pomóc. 
➤ Wykonujesz wesela w miejscu zamieszkania i bliskim otoczeniu czy jeździsz również gdzieś dalej?
Absolutnie nie ograniczam się jeśli chodzi o lokację wesela. Jeżdżę po całym kraju i nie jest to dla mnie problemowe. Dotrę wszędzie :)

➤ W jaki sposób zabezpieczasz się przed awarią kart pamięci? Czy masz może jakiś backup w postaci dodatkowego aparatu?
Moje pełnoklatkowe bezlusterkowce posiadają funkcje zapisu symultanicznego (jednoczesnego) automatycznie na dwóch kartach umieszczonych w aparacie, więc ryzyko, że na raz padną dwie karty jest bardzo niewielkie. Jeśli chodzi o dodatkowy aparat, to tak, posiadam ze sobą zawsze trzy aparaty i w razie awarii jednego z nich mogę dalej fotografować na dwa aparaty jak to czynię zawsze.
➤ Czy możemy podpisać umowę przez Internet (online)?
Tak, oczywiście! Przed podpisaniem umowy możemy zdzwonić się na wideo online, omówić szczegóły Waszego wesela, następnie możecie podpisać umowę online, jeżeli jest Wam tak wygodniej.
➤ Czy posiadasz zezwolenie do fotografowania w kościele?
Tak, posiadam legitymację liturgiczną.
➤ Jeżeli nie umiemy pozować, to będzie to utrudnieniem przy fotografowaniu?
Nie musicie umieć pozować, ponieważ głównie stawiam na naturalność. Nie ustawiam par co do centymetra, a bardziej rzucam radą i daje sytuacji płynąć z prądem. Bardzo lubię dynamiczne fotografowanie, w ruchu. Zaufajcie mi, a ja zajmę się dokumentowaniem!
Back to Top