"Sebastian to prawdziwy artysta! Jego umiejętność uchwycenia emocji i piękna chwil sprawiła, że zdjęcia z naszego wesela są niezapomniane. Jego pasja do fotografii jest widoczna w każdym ujęciu. Jesteśmy bardzo zadowoleni i z pewnością skorzystamy z jego usług w przyszłości. Polecamy z całego serca!"
Monika i Michał ​​​​​​​​​​​​​​
________________________________

"Szukaliśmy z narzeczonym fotografa ślubnego i dostaliśmy namiary na Sebastiana od znajomych. To była bardzo dobra decyzja! :) Mieliśmy trzy okazję, żeby razem współpracować - sesja narzeczeńska, dzień ślubu i sesja poślubna, ze wszystkich zdjęć jesteśmy bardzo zadowoleni, mamy doskonałą pamiątkę na lata. Sebastian był zaangażowany w swoją pracę i profesjonalny, po ślubie kilka gości powiedziało nam, że mieliśmy świetnego fotografa. Zdjęcia są bardzo dobrej jakości, naturalne i pełne emocji :)"
Emilia i Adrian
________________________________
"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Sebastianem. Ustaliliśmy wszystko wspólnie przed weselem, ale oczywiście był też elastyczny na wszystkie nasze sugestie i prośby podczas wesela. Bardzo jesteśmy również wdzięczni za wszystkie wskazówki, które otrzymaliśmy, jak zachowywać się przed aparatem, aby zdjęcia wychodziły naturalnie. Dziś przeglądamy wszystkie zdjęcia i widzimy piękne efekty naszej współpracy! Zdjęcia są wspaniałe! Pokazują wszystkie cudowne emocje jakie towarzyszyły nam w tamtych chwilach. Sebastian uchwycił na zdjęciach każdą ważną chwile i są to naprawdę piękne wspomnienia. Na pewno będziemy często do nich wracać. Dziękujemy!"
Anna i Bartosz
________________________________
"Dostaliśmy zdjęcia ślubne i nie mogę się napatrzeć. Przez cały stres związany ze ślubem i emocje które nam towarzyszyły ciężko mi było sobie przypomnieć co się w tym dniu działo. Nie sądziłam, że zdjęciami można uchwycić każde emocje i najważniejsze momenty. Dzięki Sebastianowi wiem, że to był wymarzony dzień, niesamowita energia uchwycona na zdjęciach i radość. Każdej osobie która to czyta głośno i wyraźnie chce powiedzieć, że będziecie mieć najpiękniejsze wspomnienia, jeżeli wybierzecie Sebka! Najlepiej zainwestowane pieniądze na całe życie jesteśmy totalnie wzruszeni i zadowoleni! Mistrz w swoim fachu"
Anna i Dawid
________________________________
"Z Sebastianem poznałam się jakoś 3 lata temu. Wiedziałam, że jest fotografem, ale na tamtą chwilę nie planowałam wesela. Gdy wspólnie z narzeczonym zaczęliśmy coś myśleć w tym kierunku, wybór był oczywisty. Seba ma ogromny talent, potrafi z prostych rzeczy wyczarować magię! Przy tak pięknych zdjęciach kamerzysta nie jest w ogóle potrzebny. Atmosfera pracy z nim jest luźna, jeśli się nie wie jak pozować Sebastian podpowiada co i jak (dziewczyny, jak się garbicie to też Wam przypomni żebyście tego nie robiły). Cudowna współpraca i cudowny człowiek! Pozdrawiamy razem z Michałem"
Aleksandra i Michał
________________________________
"Serdecznie polecam Sebastiana jako fotografa ślubnego. Dzięki niemu mamy piękne zdjęcia z sesji narzeczeńskiej oraz z dnia ślubu. Sebastian potrafi świetnie wykorzystać malownicze miejsca do sesji zdjęciowych. Obrobione, wysokiej jakości fotografie udostępniono nam zaskakująco szybko. Sebastian jest pasjonatą zaangażowanym w swoją pracę."
Karolina i Marcin
________________________________
"Sebastian był fotografem na naszym ślubie i weselu. Przez cały czas niesamowicie zaangażowany, nie widać u niego ani trochę znudzenia pracą, był kreatywny, na bieżąco podpowiadał jak zorganizować zdjęcia, co możemy zrobić dodatkowo, jednocześnie robił to w nienachalny sposób, a my nie czuliśmy skrępowania i nie traciliśmy czasu zabawy na długotrwałe "pozowanie". Po weselu wielu gości dopytywało o niego, chwaląc sposób pracy. Kolejnym miłym zaskoczeniem było otrzymanie zestawu kilkudziesięciu zdjęć już w kilka dni po weselu. Wykonanie zdjęć i fotoproduktów na najwyższym poziomie - duże i wyraźne odbitki w porządnym, drewnianym pudełku będą pamiątką na lata. Sebastian to osoba niezwykle kontaktowa, szczerze polecamy współpracę z nim."
Monika i Grzegorz
________________________________
"Bardzo polecamy Sebastiana, jako fotografa! Skorzystaliśmy z pełnego pakietu tj. sesji narzeczeńskiej, reportażu ślubnego i sesji plenerowej. Podczas każdej sesji widzieliśmy bardzo duże zaangażowanie Sebastiana, wiele pomysłów i podpowiedzi (odnośnie pozowania). Jego radość z uchwyconych kadrów dodaje jeszcze większej energii i optymizmu podczas sesji. W trakcie reportażu ślubnego od samego początku do końca pamiętał o każdym detalu i wspierał nas, jako parę młodą, abyśmy nie zapomnieli o uchwyceniu ważnych chwil. Przekazanie kilka dni po ślubie - kilkudziesięciu zdjęć z tego dnia - jest genialnym pomysłem (można na świeżo powspominać ten dzień). Niekiedy pary czekają kilka miesięcy, aby zobaczyć zdjęcia ze swojego ślubu (tutaj ten okres jest naprawdę krótki). Wszystkie zdjęcia, które wykonał Sebastian są piękne, nawet te w trudnych warunkach atmosferycznych! <3"
Anna i Grzegorz
________________________________
"Sebastian był naszym ślubnym fotografem. Świetny kontakt zarówno przed ślubem jak i później. Zdjęcia zrobione przez Sebastiana zachwyciły nas bardzo! Sebastian stworzył podczas przygotowań i w trakcie ceremonii świetna atmosferę. Polecam każdemu Sebastiana!!"
Joanna i Piotr
________________________________
"Zacznę od tego, ze wybór fotografa, to jedna z najważniejszych rzeczy na weselu. Cztery miesiące przed ślubem nasz stres i niepokój co do naszego pierwszego wyboru fotografa wzrastał na tyle, że zrezygnowaliśmy z usługi, nie przejmując się przepadającą zaliczką. I tutaj w końcu z nieba spadł nam Seba. I tutaj kliknęło od razu - to się czuje. Kontakt super, chyba żaden usługodawca nie przedstawił nam wszystkiego tak jasno od A do Z, czego możemy się spodziewać, a o czym możemy zapomnieć. Sesja narzeczeńska - fantastyczna, spełniliśmy wszystkie nasze pomysły, a gdy ich nie mieliśmy to Seba je podsuwał. Dzień wesela - czuliśmy się mega naturalnie, bez stresu, ze „trzeba pozować”, Seba po prostu wkleił się wśród gości i robił swoją robotę, a ta robota wyszła obłędna. Piękne zdjęcia, piękna jakość, super pomysły. O północy zostaliśmy zaskoczeni prezentem w postaci małego pudełeczka z mini instaxami z tego dnia. To było bardzo miłe i wzruszające, a na koniec dnia zostaliśmy porwani na ostatnie plenerowe zdjęcie w różowych reflektorach. Jeszcze raz chcemy to powiedzieć, ze Seba robi kawał dobrej roboty. Z niecierpliwością czekamy na plener, bo to dopiero będzie sztos! Bardzo polecamy! Sylwia & Łukasz"
Sylwia i Łukasz
________________________________
"Sebastian towarzyszył nam w dniu naszego ślubu oraz na sesji poślubnej. Ogromny talent, pasja i zaangażowanie oraz dużo pozytywnej energii. Napisać, że efekt się nam podoba, to jak nic nie napisać. Udało się uchwycić wyjątkowe momenty i emocje. Atmosfera jaką tworzy jest świetna, bardzo dobrze czuliśmy się w jego towarzystwie. Po odebraniu przesyłki ze zdjęciami (piękne i pachnące drewniane pudełko) pojawiły się ponowne wzruszenia i wspomnienia tamtego dnia. Efekty sesji poślubnej w górach przerosły nasze oczekiwania i ciągle wzbudzają zachwyt. To w jaki sposób wszystko uchwycił zasługuje na ukłony. Rób dalej to co kochasz, bo z miłości wszystko jest piękne."
Joanna i Sławomir
________________________________
"Z czystym sumieniem mogę polecić Sebastiana - fotografa z pasją i miłością do tego co robi. Zdecydowaliśmy się na włoską sesję ślubną, a praca Sebastiana przeszła nasze najśmielsze oczekiwania ! Cierpliwość, zaangażowanie oraz profesjonalizm to tylko kilka słów opisujących Sebastiana. SZCZERZE POLECAM !"
Anna i Piotr
________________________________
"Zdjęcia są przepiękne, pełne emocji, chce się je oglądać na okrągło! Nie mogliśmy lepiej trafić, widać, że Sebastian robi to z wielką pasją, ma dużo pomysłów i zaraza wszystkich pozytywną energią. Bardzo dziękujemy raz jeszcze!"
Patrycja i Filip
Więcej opinii na temat mojej pracy znajdziecie tutaj
Back to Top