Jesień w tym roku o dziwo bardzo nas wszystkich rozpieszczała. Tak samo było podczas sesji poślubnej na Szczyrbskim Jeziorze w Tatrach Wysokich po stronie Słowackiej. Piękne jesienne, złote kolory na drzewach oraz woda i góry stanowiły idealne tło do zdjęć zakochanej pary. Niech Was nie zmylą te ciepłe kolory na zdjęciach. Pomimo że było słonecznie, to jednak temperatura odczuwalna w górach jest dużo niższa niż w prognozach. Nie obyło się bez ciepłej herbatki i dbania głównie o Pannę Młodą, która za każdym razem była okrywana kocykiem przez swojego wybranka, gdy przechadzaliśmy się z jednego miejsca na drugie.
Patrycja i Patryk to typowa para pozytywnych wariatów. Uwielbiam współpracować z ludźmi, którzy w każdej chwili mają spontaniczne pomysły, a ich błysk w oczach, kiedy patrzą na siebie po prostu mnie rozczula <3
Mieliśmy niecałe dwie godziny na zrealizowanie sesji poślubnej na Szczyrbskim Jeziorze (Štrbské Pleso), ale udało się wykonać mnóstwo różnorodnych zdjęć, które możecie oglądać poniżej, a to zaledwie ich połowa. 
Mam nadzieję, że przypadną Wam do gustu, a ja tymczasem lecę zmieniać główne zdjęcie na stronie na fotografię właśnie z tej sesji.
Do zobaczenia!
Back to Top